Обучение по НП  „Квалификация на педагогическите специалисти“ - 4.1.6. Мобилности за посещение на училища с кабинети за медиация и развита IT структура.

Преподаватели  от ОУ „Христо Г. Данов” с. Розино участваха в обучение със споделяне на добри практики по НП „Квалификация на педагогическите специалисти“ - 4.1.6. Мобилности за посещение на училища с кабинети за медиация и развита IT структура. Те присъстваха на демонстрация за използването на информационните технологии и електронните ресурси: електронната платформа „Феникс“ –електронен дневник, учебни игри и материали с платформата Kahoot, учебни материали с Learning Apps, облачни технологии –Google Disk.

След споделяне на опита с колегите от ОУ „Христо Г. Данов” бе планирано провеждане на открит урок по математика с използване на облачни технологии и подвижната класна стая, с която училището разполага.

Предай нататък!...

Нека доброто започне от теб!

С това послание учениците от II ,,б” се включиха в мероприятията, посветени на Деня на толерантността. С помощта на класния ръководител  госпожа Димитрова, изработиха ,,Цветето на толерантността”. На него записаха  златни правила за уважение, милосърдие, доброта, които трябва да спазват и с гордост да казват: ,,Аз променям моето училище”. Учениците  написаха мисли в ,,Книгата на доброто” и изгледаха презентация поднесена от госпожа Т.Максимова.